Situacija

Go down

Situacija

Rašyti by Admin on Št. 06 24, 2017 11:10 pm

[Only admins are allowed to see this image]
Situacija
In the land of Gods and Monsters

   Maždaug prieš 300 šimtus metų beprotiškai galingų, juodąją magija užsiiminėjančių raganų galios bei be galo stiprūs burtai nusėdo ant Evergreen'o miestelio gyventojų. Jų tikslas: užvaldyti pasaulį prakeikiant viso pasaulio žmones pradedant nuo nedidelių miestelių ir pereinant prie didžiausių pasaulio miestų, šalių, galiausiai žemynų. Aukojimo ritualų pagalba jos prakeikė visą pasaulį sugriaudamos milijardų žmonių gyvenimus ir apversdamos vienu prakeiksmu visą pasaulį aukštyn kojom. Žmonija sunyko kaip labiausiai pažengusi gyvybės rūšis Žemėje, nes beveik kiekvienas buvo paliestas šio siaubingo prakeiksmo ir paverstas į kažką nežmoniško ir niekam niekada nematyto. Kažką žvėriško ir plėšraus, ko žmonija ir pasaulis dar nebuvo regėję..
   Prakeiksmas, plintantis kaip maras, ne vienam pagrasino planetos sunaikinimu. Žinodamos, koks likimas laukia planetos Žemės ir jos gyventojų, kiekvienam didžiajam mieste susibūrė baltąja magija užsiimančios raganos, kurių misija buvo panaikinti juodosios magijos burtus prieš planetai sulaukiant didžiulės tragedijos - išnykimo. Nesugebėdamos sustabdyti žmonių virsmo į tuos žiaurius ir plėšrius padarus, baltosios raganos neberado kitokios išeities, kaip kad burtais sukurti harmoniją pasaulyje. Gyvo žmogaus kūną ėdančios sirenos virto nuostabaus grožio undinėm, apgavikai kaukai virto elfais, o kiekvienam demonui buvo sukurta visiška priešingybė - angelas sargas. Tačiau nepaisant baltųjų raganų pastangų, visas pasaulis nesustabdomai skendo tamsoje. Vampyrai laisvai klajojo gatvėmis ieškodami sau potencialių aukų vakarinei puotai, demonai manipuliacijų pagalba pasiekė pačias įtakingiausias pozicijas, o vilkolakiai, miestelius, kartu su jame gyvenančiais padarais, sunaikindavo per naktį. Ir tai tebuvo naujos, siaubą varančios eros pradžia.
   Dabar - 2317 metai. Kiekviena gyvybės forma deda viltis į naują gyvenimą naujai atstatytame mieste. Žmonija arti išnykimo ribos, o gyvų mirtingųjų likutis pasislėpę nuo visos pasaulio tamsos. Baltosios raganos vis dar paslapčia bando atstatyti pasaulį ir pakeisti jį į tokį, koks jis buvo prieš 300 metų, nepaliestas juodosios magijos ir juodųjų raganų pridarytos žalos. Kyla didžiulė įtampa dėl artėjančio karo.. Tačiau lieka tik vienas neatsakytas klausimas: esi mirtingasis ar nemirtingasis?

▂▃▅▆▇▇▆▅▃▂

Do you remember me?
avatar
Admin

Priskaldžiau : 77
Amžius : 22

http://testeriss.lithuanianforum.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume