Taisyklės

Go down

Re: Taisyklės

Rašyti by Admin on Sk. 06 25, 2017 3:28 pm

RPG rules & guidelines

SITUACIJA & SPECIES -- Situaciją galit rasti ->čia<-, o rūšių aprašymus ->čia<-. Patartina prieš tai persiskaityti bendras taisykles dėl to, kad yra rūšių, kurių pasiimti iš karto negalima, nes jos kainuoja tam tikrą sumą karmos taškų. Pridėsim jus prie grupės ir uždėsim jums specialų rangą tik tuomet, kai pranešit mums apie savo pasirinkimą tam skirtoje temoje, t.y. ->čia<-. Nuo pasirinktos grupės ir rūšies priklausys jūsų turimos galios, sugebėjimai bei rango spalva.
FC & BIOGRAFIJA -- Face Claim galit rasti ->čia<-. Būtina pasižymėti pagal duotą kodą. Įmanoma pateikti rezervaciją, kuri galioja penkias dienas. Per penkias dienas nesusikūrus anketos tokią galima pateikti iš naujo (nėra skirtumo ji bus tokia pati ar kitokia). Rezervuotų veidų pasiimti nebegalima, nebent pasibaigė rezervacijos laikas. Biografiją susikurti yra būtina per savaitę nuo registracijos. Biografijos kodą galit rasti ->čia<-.
HOME -- vienam veikėjui - viena gyvenama patalpa. Visuomet galit susirast žmogų, su kuriuo gyvensit kartu ir pan. Galit pasirinkt, norit namo, buto ar vilos parašydami ->čia<-, viską pastatysim. Tikimės, kad ši erdvė bus kuo greičiau įrengta ir nebus apleista aktyvumo atžvilgiu.
MEET & PARTIES -- Susitikimų tema visada po ranka, bet galit ir į taisyklių temą užsukę tiesiog paspaust ->čia<-. Vakarėliai pas mus taip pat įmanomi, juos galit organizuot ->čia<-. Jeigu reikės - sukursim netgi kategoriją, todėl tikrai laisvai galit tam išnaudot šią erdvę.
SPECIES GROUPS -- Anksčiau minėtos grupuotės gali kurtis taip pat tam skirtoje temoje, t.y. ->čia<-. Lyderio funkcijas rasit grupuočių kategorijoj, ten tokias galėsit suburt su visais savo, kaip lyderio nuostatais ir vykdyt savo misijas, užduotis ir pan.

▂▃▅▆▇▇▆▅▃▂

Do you remember me?
avatar
Admin

Priskaldžiau : 77
Amžius : 22

http://testeriss.lithuanianforum.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume